Etiketler: , , ,

instagram takipçi satın al

İnstagram Aktif Takipçi Satın Al

SMMPAZARI / 14 Haziran 2019
instagram-aktif-takipci-ana

İnstagram Aktif Takipçi Satın Alma Sitesi

 

Gelişmekte olan SMMPazarı, Ülkemizde kullanıma sunduğu yeni Sosyal Medya Marketi (SMM) yönetim paneli ile bireysel veya ticari instagram hesapları için en ucuz fiyata instagram aktif takipçi satın al hizmeti sunmaktadır. Sunduğu ucuz fiyatlandırma politikası nedeniyle, yüz binlerce ucuz aktif instagram takipçi satın almak isteyen müşterileri veya ticari mecraları aşırı pahalı fiyatlandırma yapan diğer takipçi sitelerinden kurtarmakta ve hizmetlerinin neredeyse tamamını sadece bir kaç liraya siz değerli müşterilerine vermektedir.

İnstagram takipçi alma sektöründe 1.000 adet aktif instagram takipçinin ortalama fiyatı 15-20 TL’den başlamakta iken, SMMPAZARI 1.000 aktif instagram takipçi satın al için size 1 TL’den başlayan rakamlarla hizmete sunmaktadır. smmpazari.com’u uzun süre sonra bulan müşterilerimiz, eskiden hizmet aldığı gerçek instagram takipçi satın alma sitelerine verdiği on binlerce lira için üzülmektedirler çünkü smmpazari.com çok daha profesyonel hizmeti çok daha ucuz fiyata vermektedir. 1.000 aktif instagram takipçiyi 1 TL den satın almak için servis listemizi hemen kontrol edebilir, sonrasonda sitemize kayıt olarak istediğiniz kadar takipçi siparişi verebilirsiniz.

Servis listemizi buradan kontrol edebilirsiniz; Aktif instagram takipçi satın alma.

 

Hizmetlerimizi ilk defa kullanarak instagram takipçi satın alma işlemi yapıyorsanız ve sıkıntı yaşamaktaysanız, sitemiz üzerindeki canlı desteğimize yazabilir veya WhatsApp hattımız üzerinden yine canlı destek alabilirsiniz. Sizler için 7 Gün 24 Saat boyunca yardıma hazır olacağımızı unutmayın!

Hizmetinize sunduğumuz panelimiz üzerinden İnstagram aktif ve garantili takipçi satın almak için uygulayacağınız 3 küçük adımı kısaca anlatalım.

1. Adım

İlk etapta panelimiz üzerinden kendi instagram takipçi satın alma hesabınızı oluşturmanız gerekir. Bunun amacı, vermiş olduğunuz instagram siparişlerinizi an be an takip edebilmek, anlık olarak siparişlerinizin ne durumda olduğunu görebilmeniz içindir. Kayıt olma sayfasından kullanıcı adınızı, şifrenizi ve e-mail adresiniz gibi sizden istenilen diğer bilgileri girerek hemen sitemiz üzerindeki ücretsiz gerçek instagram takipçi satın al hesabınızı oluşturabilirsiniz. Burada sizden tarafımıza vermenizi istenilen kayıt bilgileri, asla ama asla instagram hesabınızın bilgileri değil, sitemiz üzerindeki yeni alıcı hesabınızı oluşturabilmek için gerekli bilgilerdir. Yani instagram hesabınızdan bağımsız olması bir sorun teşkil etmez.

instagram-aktif-takipci-ana

 

2. Adım

Aktif Takipçi satın almak için, hesabınızı açtıktan sonra herhangi bir ek onaya ihtiyaç duymadan üye girişi yapabilirsiniz. Üye girişinizi yaparsanız sistem sizi otomatik olarak takipçi satın alma paneline yönlendirecektir. Takipçi fiyatlarını inceledikten sonra, satın almak istediğiniz takipçi kadar kredi yüklemesi yapmak için bakiye yükle ekranına girmelisiniz. Burada bakiye yükleme miktarına yüklemek istediğiniz tutarı belirttikten hemen sonra %100 güvenli olan alt yapımızla kredi veya banka kartı ile yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemi tamamlanır tamamlanmaz bakiyeniz sitemiz üzerindeki hesabınıza anlık olarak eklenmiş olacaktır.

instagram-takipci-al-bakiye

 

3. Adım

Bu son kolay işlemden sonra geriye yapmanız gereken tek şey aktif instagram takipçi almak için sipariş işlemi geçmeniz gerekiyor olmasıdır. Önce sipariş vermek için Kategoriyi belirlemelisiniz.. Kategori namı değer almak istediğiniz hizmetin adıdır. Eğer ki aktif instagram takipçi satın almak istiyorsanız İnstagram Takipci , İnstagram TÜRK Takipçi veya İnstagram ANLIK Takipçi kategorilerinden isteğinize göre seçmelisiniz.

Hemen ardından URL olarak belirtilen yere, takipçi siparişi vermek istediğiniz profilin kullanıcı adını girmeniz gerekmektedir. Sonrasında aynı kutucuğun altında yer akan miktar bölümüne sipariş vermek istediğiniz sayıyı giriyorsunuz. Örnek verecek olursak 1.000 instagram takipçi için 1000 yazmanız gerekmektedir. Tutar yazan yerde ise ödememiz gereken tutar TL cinsinden sistem tarafından otomatik olarak belirtilmektedir. Sipariş Ver butonuna bastığınız andan itibaren siparişiniz alınacak ve hızlı bir şekilde tamamlanması için sunuya gönderilecektir.

instagram-aktif-takipci-fiyat-listesi

 

Tebrikler! 3 küçük adım ile instagram siparişinizi tamamlamış durumdasınız. Buradan sonra yapmanız gereken şey, arkanıza rahatça yaslanıp aktif takipçilerinizin hesabınıza ulaşmasını beklemeniz olacaktır. Merak etmeyin çok fazla beklemenize gerekmeyecek, anlık servislerimizde siparişleriniz kısa zaman içerisinde gönderilmiş olacaktır.

Bu duruma ek, siparişler sayfasında vermiş olduğunuz instagram aktif takipçi siparişinizi an be an kontrol edebilir, isteğiniz doğrultusunda canlı desteğimiz üzerinden veya WhatsApp numaramız ile bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Bol aktif instagram takipçili fenomen günler dileriz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir