• Genel

 • SMMPAZARI.com Nedir?

  SMMPAZARI.com, alanının uzmanları tarafından kurulan ve yine bu uzmanlar tarafından yönetilen bir sosyal medya hizmetleri sitesidir. SMMPAZARI.com Instagram, Twitter, YouTube, Facebook ve diğer benzer sosyal medya mecraları için çeşitli hizmetler vermektedir.

 • SMMPAZARI.COM'a Neden Üye Olmalıyım?

  SMMPAZARI.com'a üye olarak takipçi, beğeni ve diğer benzer siparişlerinizi verebilir, hesabınıza bakiye ekleyebilir ve siparişlerinizin son durumunu kontrol edebilirsiniz. Üstelik SMMPAZARI.com'a üye olmak tamamen ücretsizdir.

 • Üye Olurken Bilgilerim Neden İsteniyor?

  Üye olurken sizden istenilen bilgiler, herhangibir sorunda size ulaşabilmemiz için gereklidir. Kullanıcı Adı ve Şifreniz sosyal medya hesabınızdan farklı olabilir. Sosyal medya hesaplarınızın şifresi bizi ilgilendirmiyor ve hiçbir şart altında sizden sosyal medya hesaplarınızın şifresini istemiyoruz.

 • SMMPAZARI.COM Güvenilir Mi?

  Kredi/Banka kartı ile ödeme yaparken hem 256Bit SSL güvenlikli ve 3D Secure destekli alt yapımızı kullanmakta, hem de her yaptığınız yüklemede vergi ödenmektedir. Ödeme yaptıktan sonra adınıza fatura kesilmekte ve bu fatura elektronik ortamda size teslim edilmektedir. Bunun yanı sıra sistemimize kayıtlı +1.000'den fazla müşterinin güvenini kazanmış durumdayız.

 • SMMPAZARI.com'da Nasıl Destek Alabilirim?

  Yaşadığınız herhangibir sorunda veya sorularınız için bize ulaşmayı sitemiz üzerindeki destek bölümünden, Canlı Destek hattımızdan veya WhatsApp numaramız üzerinden deneyebilirsiniz.

 • Takipçi Satın Alma İşlemleri

 • Nasıl Takipçi Satın Alabilirim?

  SMMPAZARI.com'da takipçi siparişi vermek sadece bir kaç saniye sürmektedir. Eğer nasıl sipariş vereceğinizi bilmiyorsanız bu sayfa altındaki örnek kullanım videomuzu izleyebilirsiniz.

 • Takipçi Siparişi Verirken URL Kısmına Ne Yazmam Gerekiyor?

  Takipçi siparişi verirken URL kısmına, takipçi gönderilecek hesabın kullanıcı adını yazmanız gerekmektedir. Örnek olarak; smmpazaricom

 • Takipçi Siparişi Verirken Miktar Kısmına Ne Yazmam Gerekiyor?

  Takipçi siparişi verirken Miktar kısmına, takipçi gönderilecek sayıyı yazmanız gerekmektedir. Örnek olarak 500 takipçi için miktar kısmına, 500 yazmanız yeterlidir.

 • Aldığım Takipçiler Ne Kadar Sürede Gönderilir?

  Sipariş vermeden önce servislerin yanında "HIZLI, ANLIK, YAVAŞ" gibi ifadeler görmektesiniz. Eğer takipçilerinizin çok hızlı bir şekilde gelmesini istiyorsanız "ANLIK" servislerimizden sipariş vermelisiniz. Hızlı servislerimiz ortalama bir kaç saat ve yavaş servislerimiz gün aşırı sürebilmektedir. Sipariş vermeden önce, sipariş verme ekranında servisin ortalama gönderim süresi açıklamada yer almaktadır. Örnek olarak verilen süre maksimum 24 saatse bu süreyi bekleyiniz.

 • Aldığım Takipçiler Gelmedi

  Sipariş vermeden önce servislerin yanında "HIZLI, ANLIK, YAVAŞ" gibi ifadeler görmektesiniz. Eğer takipçilerinizin çok hızlı bir şekilde gelmesini istiyorsanız "ANLIK" servislerimizden sipariş vermelisiniz. Sipariş vermeden önce servislerin ortalama gönderim süresi açıklamada yazmaktadır. Örnek olarak verilen süre maksimum 24 saatse bu süreyi bekleyiniz. Eğer siparişiniz belirtilen süreyi geçmiş ise ve hala gönderilmemişse bizimle Canlı Destek üzerinden veya WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçiniz.

 • Aldığım Takipçilerde Düşme Olabilir mi?

  Satın aldığınız takipçilerde düşüş yaşanabilmektedir. SMMPAZARI.com düşüşlere garanti veremez sadece satın aldığınız takipçilerin eksiksiz gönderilmesinden sorumludur. Ortalama olarak takipçi siparişlerinde düşme oranı %10-15 arasındadır.

 • Beğeni Satın Alma İşlemleri

 • Nasıl Beğeni Satın Alabilirim?

  SMMPAZARI.com'da beğeni siparişi vermek sadece bir kaç saniye sürmektedir. Eğer nasıl sipariş vereceğinizi bilmiyorsanız bu sayfa altındaki örnek kullanım videomuzu izleyebilirsiniz.

 • Beğeni Siparişi Verirken URL Kısmına Ne Yazmam Gerekiyor?

  Beğeni siparişi verirken URL kısmına, beğeni gönderilecek paylaşımın linkini yazmanız gerekmektedir.

 • Beğeni Siparişi Verirken Miktar Kısmına Ne Yazmam Gerekiyor?

  Beğeni siparişi verirken Miktar kısmına, beğeni gönderilecek sayıyı yazmanız gerekmektedir. Örnek olarak 500 beğeni için miktar kısmına, 500 yazmanız yeterlidir.

 • Aldığım Beğeniler Ne Kadar Sürede Gönderilir?

  Sipariş vermeden önce servislerin yanında "HIZLI, ANLIK, YAVAŞ" gibi ifadeler görmektesiniz. Eğer beğenilerinizin çok hızlı bir şekilde gelmesini istiyorsanız "ANLIK" servislerimizden sipariş vermelisiniz. Hızlı servislerimiz ortalama bir kaç saat ve yavaş servislerimiz gün aşırı sürebilmektedir. Sipariş vermeden önce, sipariş verme ekranında servisin ortalama gönderim süresi açıklamada yer almaktadır. Örnek olarak verilen süre maksimum 24 saatse bu süreyi bekleyiniz.

 • Aldığım Beğeniler Gelmedi

  Sipariş vermeden önce servislerin yanında "HIZLI, ANLIK, YAVAŞ" gibi ifadeler görmektesiniz. Eğer beğenilerinizin çok hızlı bir şekilde gelmesini istiyorsanız "ANLIK" servislerimizden sipariş vermelisiniz. Sipariş vermeden önce servislerin ortalama gönderim süresi açıklamada yazmaktadır. Örnek olarak verilen süre maksimum 24 saatse bu süreyi bekleyiniz. Eğer siparişiniz belirtilen süreyi geçmiş ise ve hala gönderilmemişse bizimle Canlı Destek üzerinden veya WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçiniz.

 • Aldığım Beğenilerde Düşme Olabilir mi?

  Satın aldığınız beğenilerde genellikle düşüş olmamaktadır ancak SMMPAZARI.com düşüşlere garanti veremez sadece satın aldığınız beğenilerin eksiksiz gönderilmesinden sorumludur. Ortalama olarak beğeni siparişlerinde düşme oranı %1-2 arasındadır.

 • Ödeme İşlemleri

 • SMMPAZARI.COM'da Nasıl Bakiye Yükleyebilirim?

  SMMPAZARI.COM hesabınıza Kredi/Banka kartınız ile veya PAPARA ödeme yöntemi ile bakiye yükleyebilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra BAKİYE EKLE butonuna tıklayarak Kredi/Banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

 • Kredi/Banka Kartı Bilgilerim Güvende mi?

  Kredi/Banka kartı ile bakiye yüklerken, bilgileriniz tarafımızdan asla kaydedilmez. Bu işlemde tüm bilgileriniz 256bit SSL koruması ile güvence altında tutulur ve tutarın hesabınızdan tahsis edilmesi için 3D Secure alt yapısı kullanılır. Bu şekilde, telefonunuza gelen şifreyi girmeden sizden ödeme alınmaz.

 • Kredi/Banka Kartı İle Yaptığım Ödeme Hesabıma Ne Zaman Eklenir?

  Kredi/Banka Kartı ile ödeme yaptıktan sonra bakiyenizin hesabınıza aktarılmasını beklemeniz gerekmez. Ödeme işleminden hemen sonra bakiyeniz hesabınızda olur.

 • PAPARA İle Yaptığım Ödeme Hesabıma Ne Zaman Eklenir?

  PAPARA ile ödeme yaptıktan sonra bize destek sistemi üzerinden bildirim göndermelisiniz. Gönderdiğiniz bu bilgilerde Ad Soyad, Tutar ve Gönderim tarihlerini belirtmelisiniz. PAPARA ile ödeme gönderdikten sonra yaklaşık 5-10 Dakika içerisinde bakiyeniz hesabınıza aktarılır.

 • Sipariş Durumları

 • Siparişim Tamamlandı Yazıyor. Bu Ne demek?

  Siparişler ekranında, siparişinizin durumu "Tamamlandı" olarak belirtiliyorsa satın aldığınız hizmetin gönderimi bitmiş, satın alınan hizmet tamamlanmış demektir.

 • Siparişim Alındı Yazıyor. Bu Ne demek?

  Siparişler ekranında, siparişinizin durumu "Sipariş Alındı" olarak belirtiliyorsa satın aldığınız hizmetin gönderimi tarafımıza ulaşmış ancak daha gönderim başlamamış demektir.

 • Siparişim Devam Etmekte Yazıyor. Bu Ne demek?

  Siparişler ekranında, siparişinizin durumu "Devam Etmekte" olarak belirtiliyorsa satın aldığınız hizmetin gönderimi başlamış, satın alınan hizmet daha tamamlanmış demektir.

 • Siparişim Gönderim Sırasında Yazıyor. Bu Ne demek?

  Siparişler ekranında, siparişinizin durumu "Gönderim Sırasında" olarak belirtiliyorsa satın aldığınız hizmet gönderim sırasına alınmış, satın alınan hizmet daha başlamamış demektir.

 • Siparişim Kısmi Tamamlandı Yazıyor. Bu Ne demek?

  Siparişler ekranında, siparişinizin durumu "Kısmi Tamamlandı" olarak belirtiliyorsa satın aldığınız hizmetin belirli bir miktarı gönderilmiş (örnek olarak 1.000 takipçi siparişinden 800 tanesi tamamlanmış), gönderilmeyen miktarın tutarı hesabınıza iade edilmiş demektir.

 • Siparişim İptal Yazıyor. Bu Ne demek?

  Siparişler ekranında, siparişinizin durumu "İptal" olarak belirtiliyorsa satın aldığınız hizmet gönderilememiş, sizden kesilen tutar hesabınıza iade edilmiş demektir. Bu durumun nedeni siparişinizi yanlış oluşturmuş olmanızdan, eksik bilgi girmenizden, servisin çok fazla yoğun olmasından veya servisin bakıma alınmış olmasından kaynaklı olabilir.

 • Tamamlanan Siparişi Yeniden Verebilir Miyim?

  Evet, siparişiniz Tamamlandı olarak belirtiliyorsa yeniden aynı servisten veya farklı servisten sipariş vermeyi deneyebilirsiniz.

 • İptal Olan Siparişi Yeniden Verebilir Miyim?

  Evet, siparişiniz iptal olarak belirtiliyorsa yeniden aynı servisten veya farklı servisten sipariş vermeyi deneyebilirsiniz.

 • Devam Etmekte Olan Siparişi Yeniden Verebilir Miyim?

  Eğer siparişiniz Tamamlandı veya İptal olarak belirtilmiyorsa aynı adrese sipariş vermemelisiniz. Bu durumda siparişleriniz hata verebilir veya bakiyeniz geri aktarılmayabilir.

 • En Fazla Ne Kadar Sipariş Verebilirim?

  Bakiye tutarınızı aşmamak şartıyla istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Vermeye çalıştığınız sipariş tutarı kadar bakiyeniz yoksa bakiye eklemelisiniz.

 • Aynı Servisten En Fazla Ne Kadar Sipariş Verebilirim?

  Her servisin maksimum gönderim yapabilecek miktarı Fiyat Listesi sayfasında belirtilmiştir. Örnek olarak Maksimum Sipariş'i 5.000 olan bir beğeni servisinden 5.000 Adet beğeni satın aldıysanız bu servisten aynı fotoğrafa başka gönderim yapamazsınız, farklı bir fotoğrafa gönderim yapabilirsiniz. Fakat, Maksimum Sipariş'i 50.000 olan bir servisten 10.000 adet beğeni aldıysanız sonrasında aynı fotoğrafa toplamda 50.000'i aşmamak şartıyla beğeni siparişi verebilirsiniz.

 • KAPAT


  Sosyal Medya Hizmetleri